Çalışmalarımız

1

KATALOG ÇALIŞMALARI

Şirketinizi yansıtan detay

Katalog Çalışmalarınızı Grafikerlerimiz sayesinde hayal gücünüzü kağıda yansıtma sanatı ile firmanızı daha iyi tanıtma fırsatı.

Katalog Tasarımınız sizlerin isteği doğrultusunda çizilir. En son kontrol aşamasından geçtikten sonra baskı aşamasına geçerek matbaamızdan ürününüz çıkar. En kısa zamanda verilen zamanda firmanıza teslim edilir. Bursa Kiraz Matbaa sizler için ayağınıza kadar hizmet vermektedir.

BROŞÜR ÇALIŞMALARI

Kampanyanız hazır ise hemen kağıda dökelim

Bugüne kadar çok sayıda firmaya yüzlerce broşür çalışması yaptık. Çalıştığımız firmalarla uzun süreli iş yapabilmek temel prensiplerimizden biridir. Firmanın faaliyet konusu, ürün yelpazesi, hedeflediği kitle gibi etkenler tasarım sürecini etkileyen önemli unsurlar.

Bu nedenle bize faaliyet konunuzu ve kampanyanızı açıkladığınız taktirde sizin için en iyi grafik tasarımının, en etkili çalışmanın nasıl yapılması gerektiğini söyleyebiliriz ve baskıya geçebiliriz.

2
3

AMBALAJ VE KUTU ÇALIŞMALARI

Reklam amaçlarınıza uygun tasarımlar

Günümüz koşullarında her ürün kendi kendini satabilme özellikleriyle donatılmış olmalıdır. Ürünü koruyan ve tüketiciye sunan ambalaj bu nedenle günümüzde büyük önem kazanmıştır.

Ambalaj; malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için konuldukları kap ve zarflardır. Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır. Bursa Kiraz Matbaa ürününüz için en iyi kutuyu veya ambalajı yapacaktır.

ANLAŞMALI MATBAA - FATURA BASIMI

Fatura tasarımınızı hazırladık, ne zaman getirelim.

Sürekli Form ve Fatura Basım hizmetleri ile Bursa'da 2005 yılından itibaren Uluyol Caddesi Adliye yanında hizmet vermekteyiz.

Matbaa sektöründe teknolojik altyapımızı devamlı geliştirmekte ve hızlı bir büyüme gösterme çabasındayız. Fatura baskısı için sürekli olarak kaliteli hizmet vermeyiz. Matbaamız'da Fatura, Sürekli Form, Matbu Evraklar, Antetli Kağıt, Diplomat zarf gibi tüm ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak üretmekteyiz.

4
5

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

2019 Yılı En yeni promosyon ürünlerinle sizlerleyiz

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.

Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir. Bunlardan başlıcaları; ajanda, kalem, bardak, çakmak vb. günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz kullanışlı ürünlerdir. Bunların hepsini Biz Kiraz Matbaa olarak sizlere sağlamaktayız.


Bizimle İletişimde Kalın

× WhatsApp İletişim